(098) 892-90-98 (093) 901-39-38
пн - пт, з 9:00 до 19:00 | сб - нд, з 10:00 до 17:00

Працюємо віддалено! Доставка замовлень перевізниками по Україні та кур’єром по Києву

Автомати захисту двигунів

Автомати захисту двигуна гарантують безаварійну експлуатацію обладнання в номінальному режимі, оберігаючи від перевантажень, короткого замикання. У своєму сучасному вигляді автомат захисту - це високоточний пристрій, що відрізняється надійністю, невисокою ціною і простотою монтажу. Діапазон номінальних струмів - 0,1-100А, показник стійкості - Icu 50 ка (400 V) до 100А. Автомат захисту може бути обладнаний додатковими модулями, що поліпшують якість його роботи, такими, як расцепитель.

Як і звичайна електрична лампочка, електродвигун давно увійшов в наш побут. Принцип його роботи не змінювався з часів Ніколя Тесли, а засоби захисту двигунів вдосконалюються з кожним роком.
На жаль, в процесі роботи електричного двигуна виникають аварійні режими - перевантаження, міжфазні короткі замикання, перегрів. Все це може істотно знизити працездатність машини, а то і привести до поломки.
Тому, дуже важливо   подбати про захист заздалегідь. Для цього використовуються такі компоненти як автомати захисту двигунів, теплові реле . У магазині ELTEHNO.com.ua   можна купити найнадійніші і перевірені бренди з виробництва автоматів захисту двигунів Moeller Eaton , Schneider Electric, автомат захисту двігателяПромфактор .