(098) 892-90-98 (093) 901-39-38
пн - пт, з 9:00 до 19:00 | сб - нд, з 10:00 до 17:00

Працюємо віддалено! Доставка замовлень перевізниками по Україні та кур’єром по Києву

Про нас

Інтернет-магазин ELTEHNO.com.ua спеціалізується на реалізації не тільки електротехнічних товарів. У нашому асортименті Ви зможете знайти все, що Вам необхідно - від вимикача до електроустаткування промислового контролю.

Пропонуючи широкий спектр компонентів, ELTEHNO.com.ua допоможе зробити правильний вибір, який, безперечно, позначиться на результатах вашої роботи.

Забезпечуючи електротехнічними компонентами своїх партнерів, ми також надаємо повну інформаційну підтримку роботи (друковані та електронні каталоги, професійні консультації менеджерів). Працюючи, ми робимо акцент на високу якість і швидкість обслуговування.

Девіз компанії ELTEHNO.com.ua - «Разом до успіху!» - відмінно відображає наші ділові якості. Для нас дуже важливо, щоб всі, хто звернувся в ELTEHNO.com.ua, став партнером компанії на довгі роки.

Компанія ELTEHNO.com.ua є офіційним дилером Moeller Eaton, а також постачальником електротехнічних компонентів і засобів промислової автоматизації провідних світових виробників: Schneider Electric, ABB, Finder, Wago, Аско, ІЕК, Промфактор, постачальником кабельно-провідникової продукції, фурнітури, "розумного будинки », стабілізаторів напруги« Елім »,« Volter », світлотехнічної продукції і ін.

Уже сьогодні партнерами компанії ELTEHNO.com.ua є більше 100 організацій і фірм по всій Україні.

Щиро сподіваємося побачити в числі наших партнерів і Вас!