(098) 892-90-98 (093) 901-39-38
пн - пт, з 9:00 до 19:00 | сб - нд, з 10:00 до 17:00

Працюємо віддалено! Доставка замовлень перевізниками по Україні та кур’єром по Києву

Диференціальні реле захисту (УЗО)

Пристрої захисного відключення (УЗО) або диференціальні реле (діфреле) призначені для захисту людей від впливу електричного струму. Якщо людина випадково доторкнеться до струмоведучих частин, які знаходяться під напругою, миттєво спрацює УЗО і відключить харчування. Принцип дії УЗО заснований на порівнянні величини струму, що йде до споживача (навантаженні) з величиною струму, який повертається назад. У нормальних умовах ці параметри дорівнюють. При порушенні ізоляції проводів з'являється витік струму на землю і баланс порушується, що призводить до спрацьовування УЗО. Якщо ж одночасно доторкнуться до фазного і робочого нульового проводу, відключення не відбудеться, оскільки струму витоку немає, і діфреле сприймає людини як звичайний електроприлад.

Диференціальне реле (УЗО) - така ж необхідна річ, як і автоматичний вимикач . Різниця лише в тому, що УЗО оберігає Вас від ураження струмом.
У   Інтернет-магазині електротехніки ELTEHNO.com.ua   Ви зможете купити якісні та сертифіковані реле захисту за доступними цінами! При цьому Ви будете впевнені в його працездатності і надійності.
У Інтернет-магазині ELTEHNO.com.ua Ви зможете придбати діфреле Moeller Eaton , УЗО Промфактор , Аско, ІЕК.